În sprijinul micilor creștini

Pe data de 13 octombrie 2021, elevii claselor pregătitoare de la Școala Gimnazială Movilița, au primit în dar de la părintele profesor Mihalache Marian, fișe de lucru pentru disciplina Religie, materiale didactice care au binecuvântarea Preafericitului Părinte Daniel, Patriarhul Bisericii Ortodoxe Române și avizul Ministerului Educației.


Aceste fișe de lucru reprezintă pentru elevi mijloace de dezvoltare a interesului pentru domeniul educației religioase și suport în formarea unor atitudini și comportamente în acord cu valorile creștine.

A consemnat preot paroh Mihalache Marian AurelianSe încarcă
0%
încărcat
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...