Ziua Copilului, Parohia Movilița Nouă

Ziua de 1 iunie este Ziua internaţională a Copilului, când spre ei se îndreaptă toată atenţia şi bucuria societăţii, pentru că prin gingăşia lor, prin veselia lor, prin sinceritatea şi puritatea lor cuceresc orice inimă şi trezesc în suflete o adevărată speranţă pentru viitorul care le aparţine. Copiii Parohiei noastre au primit astăzi, 31 mai, cadouri de la Fabrica de Daruri 🎁 și doamna Gina Neacsu , cărora le mulțumim pentru toată grija pe care ne-o poarta! Bunul Dumnezeu să vă aibă în pază! 🙏🙏   A consemnat preot paroh, Mihalache Marian Aurelian
Se încarcă
0%
încărcat
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...